Весняні пологи: що варто знати майбутній мамі
0 комментариев
Весна – прекрасна пора і особливо для появи на світ малюка! І ця весна буде для вас дуже щасливою! Адже завдяки цьому щасливому диву – вам пощастить прожити пробудження і розквіт природи значно радіснішим і яскравішим.
Що варто знати про пологи у весняний період?
Як весна полегшує материнство:
- На вулиці теплішає, а це означає – що вже не потрібні об’ємний верхній одяг, зимове взуття, теплі шапки та шарфи. Можна надіти куртку чи пальто, накинути шарфик для стилю та вирушити на прогулянку!
- Немає потреби тепло одягати новонародженого. Багато мам дуже переживають, що під час прогулянки дитина може замерзнути та захворіти. Через це вони часто зайво загортають малюка, а це може призвести до перегріву. Навесні природним чином відпадає необхідність дуже тепло одягати дитину, оскільки на вулиці досить тепло.
- Майбутня мати може довше гуляти. Що дуже корисно для здоров’я як мами, так і дитини. Сонце і свіже повітря, запах зелені, що розпускається, і квітів – створюють чудовий настрій, варто тільки вийти на вулицю!
- Сонячні ванни – найкраще джерело природного вітаміну D в організмі. А він дуже важливий як здоров’ю жінки, так правильного розвитку малюка. Вважається, що він важливий для різних процесів в організмі, а також необхідний малюкові для профілактики і лікування рахіту. Завдяки доданню сонячних днів дитина зможе отримувати достатню кількість вітаміну D без прийому синтетичних аналогів.
- З’являється можливість дати природний перший прикорм. У перші місяці життя новонародженого –
мами ще не замислюються про прикорм овочами та фруктами, тому що малюки починають це їсти приблизно у півроку. Саме до цього моменту настане літо, а значить у вас буде можливість купити або навіть самостійно виростити овочі та фрукти, щоб робити пюре малюкові.
Весняні пологи
Які можуть бути нюанси під час пологів у весняний період:
- Якщо у вас заплановані пологи на весну, це означає, що третій семестр вагітності доведеться ходити в зимовому. Але навіть якщо на вулиці вже почало тепліти – краще не поспішати знімати теплі речі. В останньому триместрі дуже небезпечно хворіти, тож краще перестрахуватися!
- Можливе виникнення авітамінозу після тривалого зимового періоду. Організм майбутньої мами і так виснажений, адже величезна кількість отримуваних вітамінів та мікроелементів йдуть на розвиток плоду. Ну і звичайно – взимку менше свіжих овочів та фруктів, які допомогли б заповнити дефіцит вітамінів, тому майбутнім мамам доводиться вдаватися до покупки вітамінів у таблетках.
- У вагітних нерідко з’являється алергія і особливо в останньому триместрі, оскільки підвищується загальна чутливість організму, у тому числі до алергенів. Тому варто уникати пахучих квітів та квітучих дерев.
- У весняний період закінчується опалювальний сезон, а погода ще вкрай непередбачувана. Буває так, що потеплішає і комунальні служби вирішують відключити опалення, а потім знову настають холоди. В цьому випадку слід оперативно подбати про те, щоб майбутній мамі було тепло.
- Доводиться вибирати кілька варіантів речей на виписку. Це також пов’язано із мінливими погодними умовами. Щоб не переживати в день виписки про те, що одяг не відповідає погоді – краще заздалегідь приготувати кілька комплектів речей для себе та дитини, щоб вам було комфортно за будь-яких погодних умов. Тоді вам залишиться лише попросити близьких принести конкретний набір одягу.